Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://moje.radio.lublin.pl/wojewoda-lubelski-nie-ma-wojny-o-bogdanke-to-co-wyprawia-posel-hetman-jest-smieszne.html hehehe to sie Hetman popisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak jeszcze kilka miesięcy temu o Bogdance wypowiadał się Burmistrz Łęcznej Teodor Kosiarski https://www.youtube.com/watch?v=W_-T6tMvogk
on się nigdy nie nauczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z PSL nie zna się na węglu tak, jak GODSON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CH TAM Z POLSKĄ WSCHODNIĄ - tak przez 8 lat PO-PSL traktowało lubelskie.
HA HA HA cytujesz wypowiedź Karpinskiego, który BRONIŁ Polski wschodniej ale cóż wymagać, zrozumienia całej wypowiedzi dla elektoratu pis-u to za dużo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. I nie 3,14r/dol!!!!Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim sejmiku koalicja PełO-ZSL trwa? "ch tam z Polską wschodnią" nadal aktualne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to może się pakować na szczaw Niesiołka ..........Rolnicy was nie chcą ...nie podszywajcie się pod Partię Rolniczą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Los Bogdanki jest przesądzony. Tak zdecydowałem z Panem Jarkiem. Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że kilka miesięcy temu K. Hetman pisał pisma w obronie radnego PIS ARTURA SOBONIA. Co się stało Panie HETMANIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł ma za zadanie pokłucić ludzi .... czy z Lublina ..czy ze Śląska będą zyc w Polsce , jak sie nie podoba to na Ukrainie jest duzo pracy . PSL jest skończone to wuiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem doradcą PIS. Wniosłem olbrzymi wkład w zwycięswto PIS. Wniosę jeszcze więcej. Tylko PIS uczyni RP krajem normalnym. A na skrobankę będziesz miała szmal. Zrozumiano? Kościół musi być silny. Zrozumiano? Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. I nie 3,14r/dol!!!!Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł ma za zadanie pokłucić ludzi .... czy z Lublina ..czy ze Śląska będą zyc w Polsce , jak sie nie podoba to na Ukrainie jest duzo pracy .PSL jest skończone to wuiadomo
No zaladowac pisdzielcow w towarowy i do Donbasu, tam moze nikomu juz nie zaszkodza,chods pewnie po miesiacu Ukraincy by oddali Lwow,byle ich zabrac z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE - NOKAUT!: "I pomyśleć, że kilka miesięcy temu K. Hetman pisał pisma w obronie radnego PIS ARTURA SOBONIA. Co się stało Panie HETMANIE? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za obłuda!!Czy to nie za rządów PO-PSL Bogdanka stała się kroplówką dla śląskich kopalń! U nas wstrzymywane wydobycie by zbyt był na Śląsku. Miałem 3 zmiany,w weekendy mogłem pojechać do pracy nie martwiąc się o zapłatę za nadgodziny.Ale to wszystko zabrali wówczas rządzący,a teraz hipokryci z PSL z nieogolonym Hetmanem na czele robią sobie pijar!Nigdy więcej nie oddam żadnego głosu na PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wszystkie moje wnioski twórcze stanowią jakieś nieporozumienie? PIS nie jest wrogiem Bogdanki. Niech Bogdanka nie będzie moim wrogiem. Ostrzegam!!!! Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. I nie 3,14r/dol!!!!Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE - NOKAUT!: "I pomyśleć, że kilka miesięcy temu K. Hetman pisał pisma w obronie radnego PIS ARTURA SOBONIA. Co się stało Panie HETMANIE? "
A co sie mialo stac,ze go bronil,bo nie widze zadnego zwiazku z Bogdanka? Nokaut to ty chyba miales niedawno i glowa uszkodzona trolu mierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do towarzyszy PO-PSL: "W roku 2013 do Polski trafiło prawie 6,7 mln ton węgla z Rosji. To aż 62 proc. całego importu i roczna produkcja dwóch dużych kopalń Kompanii Węglowej. Tylko w pierwszym kwartale roku 2014 z Rosji przyjechało prawie 2 mln ton węgla." - KTO był wtedy ministrem gospodarki? PIECHOCINSKI, PAWLAK CZY INNY ZSLowiec? KTO odpowiadał za brak embarga na rosyjski węgiel i MILIARDOWE kroplówki dla reżimu PUTINA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za obłuda!!Czy to nie za rządów PO-PSL Bogdanka stała się kroplówką dla śląskich kopalń! U nas wstrzymywane wydobycie by zbyt był na Śląsku. Miałem 3 zmiany,w weekendy mogłem pojechać do pracy nie martwiąc się o zapłatę za nadgodziny.Ale to wszystko zabrali wówczas rządzący,a teraz hipokryci z PSL z nieogolonym Hetmanem na czele robią sobie pijar!Nigdy więcej nie oddam żadnego głosu na PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis tu i tylko tu jest rozstrzygający. Politycy odczytują zewsząd same wpisy i nie śpią po nocach. Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. I nie 3,14r/dol!!!!Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...